Ceník a objednávka služeb

Případně uvedené ceny, jsou orientační ceny za dodání neomezeného počtu zásilek na jednu adresu bez váhového a rozměrového omezení a to až do velikosti 180 x 80 cm. Neváhejte se online telefonicky nebo emailem informovat o konkrétní ceně za přepravu, právě vaší zásilky! Ke stanovení přesné ceny nám stačí pouze místo odeslání, adresa dodání a časová priorita dodání přepravované zásilky.

OBJEDNÁVKU potvrdíme vždy odpovědí na email nebo telefonicky, obratem nejpozději do 60 minut. Platba služby probíhá v hotovosti, převodem na účet nebo vkladem na pokladně banky před samotným výkonem a vyzvednutím, tj. při podpisu Průvodky a převzetí zboží nebo osoby k přepravě. Doručíme od té nejmenší miniatury nebo obálky, až do velikosti 180 x 80 cm a hmotnosti 80 kg. Pro stálé klienty je platba fakturou se splatností samozřejmostí, stejně tak i bonusový program za počet, četnost i pravidelnost spolupráce. Jste firma nebo soukromá osoba a zasíláte větší množství zásilek pravidelně? Potřebujete noční nebo víkendové zásobování či rozvoz za bezkonkurenčí ceny? Kontaktujte nás!

Objednávka / Poptávka ceny přepravy

PŘEPRAVUJEME denně v rámci celé České Republiky i EVROPSKÉ UNIE
včetně víkendů a stat. svátků

Rozvážíme do zemí EU

doručení nonstop na prepravazasilek.eu

SLUŽBA JE PROVOZOVÁNA NONSTOP
24 HOD DENNĚ / 365 DNÍ V ROCE

VOLEJTE NÁŠ NONSTOP DISPEČINK, napište nám váš požadavek

Každý den přepravujeme expresní zásilky také pro prestižní eshopy:

shop4fans.czkouzelnydomov.eu

Je nám ctí, že můžeme každý den rozvážet velké množství zásilek po České republice a Evropě, také i pro největší módní velkoobchod Luxury Fashion Outlet:

Luxury Fashion Outlet